BAYAR GROUP

Hakkımızda

BAYAR GROUP

Hakkımızda

/

Bayar Group Otellerİ

Bayar group Otelleriyle tatilin tadını çıkarın

Şirketimiz 2003 ten bu yana her geçen gün tecrübelerini artıran ve misaifir memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla ,turizm sektöründe hizmet vermektedir.

Önceliğimiz misafirlerimizin rahatı huzuru güvenliği ve sağlığıdır. Kullandığımız ürünlerimizin markalı olmasına özen göstererek ve ayrıca temizlik ve hijyen kurallarına özen göstererek siz değerli misafirlerimizin sağlığınıda düşünmekteyiz.

Şirketimizin bünyesinde 4 yıldızlı ve tatil köyü olmak üzere 5 adet otel bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimizin isteği ve bütçesine göre beş adet ayrı otelle hizmet vermekteyiz. Her bütçeye göre otelimiz bulunmaktadır.

Otellerimizin tamamı herşey dahil hizmet vermektedir. Yemeklerimiz açık büfe 30-50 arası soğuk meze salata çeşitleri 8-15 arası sıcak yemek çeşitleri şahane tatlı ve meyve büfeleri, harika kahvaltı çeşitlerimiz, yemek saatleri haricinde snack barımızda aparatif yeyeceklerimiz hamburger patates cips ,pizza , gözleme gibi çeşitlerle yemek saatinin haricinde de siz değerli misafirlerimizi düşünerek çeşitler hazırlamış bulunmaktayız. Bu seçeneklerimiz otellerimizin bütçesine göre çeşit değişikliği gösterebilmektedir.

İçeçek ikramlarımızın tamamı markalı ürünlerdir içecek gruplarımız pepsi ve pepsi ürünlerdir. Barlarımız sabah 10:00 da açılıp akşam saat 23:00 e kadar sınırsız içecek olarak hizmet vermektedir.

Odalarımızın tamamında klima minibar ,saç kurutma maknası ve konforlu yataklar bulunmaktadır.

Otellerimizin tamamında aqua park, hamam &sauna , gün boyu animasyon eğlenceleri nargile, masa tenisi, dart, yüzme havuzları, özel kum plaj mevcuttur.

Siz değerli misafirlerimiz gün boyu denizin ve havuzun keyfini çıkartırken akşam eğlenceleri ise tatilinizin daha neşeli ve huzurlu ğeçmesi için hazırlanan özellikle akşam animasyon show ları ile tamamlanmaktadır. Eğlenceye doymayıp gece devam etmek isteyen misafirlerimiz ise eğlencelerine disko turları ile devam etmektedir.

Siz değerli misafirlerimizi otellerimizn herhangi birisinde ağırlamaktan onur ve gurur duyarız. Sevgi ve saygılarmızla

BAYAR GROUP HOTELS